Odlehčovací pobyt v Mostech u Jablunkova

V termínu od 3.10. do 6.10. 2021 se v rámci projektu „Podporujeme hrdinství, které není vidět III “ uskutečnil čtyřdenní odlehčovací pobyt pro pečující rodiny s dětmi s PAS v Hotelu Grün v Mostech u Jablunkova na pomezí Česka, Slovenska a Polska.
Pobyt nám zpříjemnila přednáška odborníka na problematiku PAS Jihlavy, probíhaly volnočasové aktivity, procházky s asistenty a dětmi venku, neboť počasí vyšlo báječně.
Kreativní tvorbu vedla profesionální floristka p. Hanka Rádková.

Zpěv, hudbu s kytarou a vyprávění ke svým originálním loutkám, vlastnoručně vyrobeným zajistil empatický a vstřícný k naším dětem p.Milan Šťastný z Dobroslavic.
Díky velkorysému firemnímu dárci jsme dopřáli bobovou dráhu pro všechny účastníky pobytu a zdravotní masáže celého těla všem pečujícím rodičům spolku. 💙

Velké díky patří⚘⚘⚘
• pečujícím rodinám za projevenou důvěru
• asistentům za jejich nasazení a péči o svěřené děti