Poděkování rodiny Šantových Patronu dětí z.u.

Datum: 20. 07. 2020

Poděkování rodiny Šantových Patronu dětí z.u.

Vážená paní Lemerová,

ráda bych touto cestou z celého srdce chtěla vyjádřit poděkování Patronu dětí, z.u  a všem dárcům,

jež se podíleli na financování  příběhu “ Ozdravně -terapeutický pobyt “ pro naší dceru Veroniku Šantovou z Jonášova spolku, z.s.

Moc to pro nás znamená a vážíme si toho.

Neméně důležitou roli zde má dobrovolnická organizace Jonášův spolek, z.s., který díky svému garantování napomohl výši příspěvku a transparentnosti využití podpory. Děkujeme paní předsedkyni Silvii Konečné.

Z důvodu pandemie Covid -19, volíme náhradní řešení, a to čerpání finanční podpory  ve výši 15 990 Kč v tuzemsku, moře se letos nerealizuje.

Dcera velice miluje plavání, přírodu, zvířata a práci kolem nich.

Z tohoto důvodu jsme přesvědčeni, že Veronika  bude mít velkou radost z pobytu na táboře, ať už koňském nebo farmářském ve Studénce ve spolupráci Jarošův statek a Jonášův spolek, z.s, který zajišťuje sociální svoz na vlastní náklady.

Také uvažujeme o realizaci pobytu na horách, kde si  odpočineme celá rodina, situace kolem pandemie si vyžádala zvýšenou péči kolem naší dcery Veroniky s PAS

Z vybraných aktivit budeme pořizovat fotografie, které Vám pošleme, vše bude řádně absolvováno do konce roku, čili 31.12.2020.

Jsme velice rádi, že nám pomáháte. Je nám ctí.“

Hana a Michal Šantovi

Tags: , , ,