DNE 13.4.2019 PROBĚHLA SVÉPOMOCNÁ SKUPINA PEČUJÍCÍCH JONÁŠOVA SPOLKU, Z.S. V HLUČÍNĚ

Datum: 14. 04. 2019

DNE 13.4.2019  PROBĚHLA SVÉPOMOCNÁ SKUPINA PEČUJÍCÍCH JONÁŠOVA SPOLKU, Z.S. V HLUČÍNĚ

Setkávání, nás pečujících rodičů o děti s PAS, o děti s mentálním postižením a smyslovým, pomáhá.

Sdílíme své příběhy,  názory, poradíme si a také je zde možnost si ulevit od náročné péče o svého bližního se zdravotním handicapem, vytváření bezpečného a vstřícného prostředí má smysl.

Svépomocnou skupinu vedla  BaRu Růžičková, která má bohaté osobní a praktické zkušenosti s osobami s poruchou autistického spektra a uvedla nás do problematiky kineziologie.

Hypermarket Globus Plesná podpořil naše děti velikonočními Maxi Kinder vajíčky,  za což děkujeme.

Maminky naší dobrovolnické organizace připravily chutné koláčky, perníčky a dortu. Byly výborné.

Naše děti si užily bowling ve Sportovní hale Hlučín za přítomnosti asistentů – dobrovolníků.

Děkujeme MSK, projekt „Podporujeme hrdinství, které není vidět II“,

za podporu při realizaci svepomocné rodičovské skupiny Jonášova spolku,z.s v Hlučíně.