Přednáška Mgr.Juliuse Bittmanna v Hlučíně 2.2.2019

Datum: 05. 02. 2019

Dne 2.2.2019,

se uskutečnila zajímavá přednáška  „PRO PEČUJÍCÍ O DĚTI S ASPERGEROVÝM SYNDROMEM “ – FORMOU AUTISMU,

ŘEŠENÍ A PRÁCE S ÚZKOSTÍ, SE STRESEM, V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ, VE ŠKOLE.

Všichni zúčastnění načerpali nové informace, které je velmi obohatily.

Ivana Lyduchová nejen skvělá přednáška, plná bohatých letitých zkušeností p.Bittmanna s Aspergery, kdy nám rodičům nalil čistého vína, co do současné výchovy našich aspiků, ale také budoucnosti, žádné falešné představy,

s humorem jemu vlastním, sám s nelehkým osudem, sympaťák a úžasňák každým coulem, budu ráda za každé setkání s takovým odborníkem s praxí každodenního života.

Krásný den plný smíchu i slz na krajíčku, jak už je u akcí s Jonášovým spolkem z. s. zvykem

Lektoroval pan Mgr.Julius Bittmann z Nautis, z.ú. s velmi bohatými praktickými  zkušenostmi nejen u osob s Aspergerovým syndromem, ale taktéž i u klientů s těžkou formou autismu, problémovým chováním v Domově se zvláštním režimem v Libčicích.

P.Bittmann nabízí psychoterapeutické služby dětem, dospělým i celým rodinám.

Zaměřuje se na systemickou a kognitivně – behaviorální terapii.

Individuální terapie u p. Bittmanna
Terapeutické postupy vycházejí z kognitivně behaviorální terapie, v průběhu sezení se snažíme pochopit a postupně měnit jak myšlenkové procesy, tak chování klienta. Terapii lze aplikovat na většinu psychických poruch, především:

• Obsedantně kompulzivní poruchu
  • Úzkostnou poruchu
  • Depresivní poruchu
  • Poruchy příjmu potravy

Podpořil nás  Nadační fond Tesco v rámci programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ částkou 16 000 Kč.

Velice děkujeme !

Jonášův spolek, z.s.