Shrnutí aktivizačního týdne

Za poslední týden jsme s našimi dětmi najeli 850 km, navštívili řadu pěkných míst v MSK, ale i v kraji zlínském, ušli pěšky slušné km, dopřáli si zmrzliny, jezdili lanovkami, trénovali sociální vazby, komunikaci, trpělivost, respektování potřeb a pravidel mezi sebou a nakonec zakončili týdenní turné ve Frenštátě pod Radhoštěm na „oblíbeném“ bazénu a v Rožnově na náměstí v cukrárně zmrzlinou . Zmrzliny mají výborné a značný výběr. U dětí vedly čokoládové, pistáciové, Toffifee a šmoulové příchuti. Jelikož v pátek bylo opravdu horko, byl bazén, divoká řeka, tobogány ideální volbou.

Děti si poslední společný den užily ve vodě.

Za rok na viděnou při dalším programu naší dobrovolnické organizace „Jonášův spolek, z.s.“ pro naše děti s autismem a jiným zdravotním handicapem 💙.

Všem naším individuálním a firemním dárcům zdvořile děkujeme!
Bez Vás bychom týdenní aktivity nemohli realizovat 💙.

Silvie a Marcel Koneční
👋👋👋