Spolupráce, která má smysl!

Datum: 15. 06. 2020

Spolupráce, která má smysl!

V naší dobrovolnické organizaci „Jonášův spolek, z.s“ je důležité poskytování asistence u dětí s poruchou autistického spektra a to nejen při jednorázových denních výletech, při dopomoci a doprovázení do kroužků v Domě dětí a mládeže v Hlučíně 💙, při vícedennich tuzemských pobytech pro pečující a jejich dětí s PAS.

Nedílnou součástí již třetím rokem našeho spolku je maturantka Simča Klanicová, která nám pomáhá v rámci svých možností a času. Moc gratulujeme k včerejší velmi úspěšné maturitě z povinné matematiky, dokonce ze dvou předmětů, ze státní i školní.

Nechyběl krásný a chutný dort “ Pavlova“ na přání z LOGR cafe Hlučín a dáreček z Unipar.
Přejeme další životní a studijní úspěchy ! A těšíme se na spolupráci, která má smysl!

Tým Jonášův spolek, z.s.

Tags: , ,