Spoluzakladatelka Silvie Konečná ve správní radě Jarošova statku, o.p.s. – Příroda kolem nás, o.p.s. Studénka

Datum: 24. 08. 2019

Spoluzakladatelka  Jonášova spolku, z.s. „Silvie Konečná“ je nově členkou správní rady obecně prospěšné organizace Jarošův statek – Příroda kolem nás, o.p.s. Studénka, kterou již několik let vede paní Sabina Poukarová.

Jedná se o víceletou spolupráci mezi prospěšnými organizacemi, které propojily užitečnou činnost Jarošova statku a pomoc – péči o osoby se zdravotním handicapem ( autismem, mentálním handicapem i smyslovým) a jejich rodiče.

Společně realizujeme relaxační, vzdělávací aktivity pro handicapované osoby, poskytujeme rehabilitační terapie pro handicapované, napomáháme správnému psychickému a emocionálnímu vývoji dětí a pečujících osob,

rozvíjíme  kladný vztah k přírodě a ke  zvířatům, učíme se zodpovědnému přístupu k prostředí.

Člen správní rady  – Příroda kolem nás Studénka, o.p.s. Studénka

SILVIE KONEČNÁ