Dnes z Ostravy-Svinov,
z nádraží odjížděli naší mladí lidé s autismem a jejich průvodci-dobrovolníci, také někteří rodiče směr Opava, Krnov Cvilín a Bruntál.
V plánu je navštívit zrekonstruovaný Zámek v Bruntálu, shlédnout stávající historickou expozici, pochutnat si na dobrém obědě, poté následuje welnes a vodní radovánky v Aquaparku se slanou vodou.