Poděkování za ozdravný pobyt ve Vodicích

„Dobrý den,

Chtěla bych touto cestou poděkovat Jonášův spolek, z.s. za možnost s zúčastnit pobytu ve Vodici (Chorvatsko).

Dcera i já jsme si pobyt moc užily. Líbilo se nám nejen moře, ale i výlety, které jsme se spolkem absolvovaly.

Vše v příjemné společnosti lidí, kteří mají pochopení pro jinakost našich dětí a neodsuzují jejich nestandardní chování.

Zároveň to byla příležitost sdílet společné problémy (spojené s jinakostí našich dětí) a získat rady od ostatních, jak by se daly řešit.“

Markétka a Pavla Šubrtovi

-----------------------------------------------

„Ahoj Silvi,

ještě jednou moc děkujeme Tobě, Jonášovu spolku a Autttalk za podporu našeho Tondy na pobytu v Chorvatsku.

Byla to skvělá dovolená, kterou jsme si opravdu moc užili a už teď se těšíme na nějaké příští setkání :)

Děkujeme“

Lenka Karas

-----------------------------------------------

„Všechny vás zdravíme a vzpomínáme na krásné chvíle prožité na zájezdu do Vodice.

Především chceme velice poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci zájezdu, hlavně Silvii Konečné, která měla vše na starosti. Máme velké štěstí, že nás Jonášův spolek přijal mezi sebe a mohli jsme tak společně s ostatními účastníky zájezdu užívat pobyt u moře.

Jirkovi se nejvíce líbilo koupání v moři a opalování. Dovedl dlouhý čas ležet jen tak na slunci a opalovat se, byl úplně v klidu. Taky byla prima návštěva aquaparku, kde si s kamarády zadováděl na skluzavce, touto cestou taky velké díky asistentu Petrovi, který nám svědomitě na děti dohlížel v moři.

Velmi jsme si užili výlet lodí do Šibeniku a jízdu místním vláčkem, který nás zavezl do centra Vodice.

Ještě jednou velmi děkujeme, že jsme si mohli pobýt u moře a odpočívat ve Vodici s ostatními, kteří byli pro nás jednou velkou rodinou. Načerpali jsme novou energii a jsme plni nových zážitků.“

Srdečně zdraví Jirka a Šárka Nevrlí

Výlet do národního parku Krka