Jonáš na Emil Open

Jonáš Konečný, mladý muž s PAS,

po kterém je pojmenována dobrovolnická organizace Jonášův spolek, z.s. pomáhající již od roku 2016 pečujícím rodinám a dětem s autismem v Moravskoslezském kraji,

se zúčastnil letních sportovních evropských her Emil Open 2024 v Brně pro osoby a mladé lidi se zdravotním handicapem či jinými zdravotními onemocněními.

Hry se vyznačují pohodovou atmosférou,  profesionální organizací, skvělým zázemím,  úžasnými sportovními výkony všech účastníků z 12 evropských zemí EU.

Celá akce a účast by se neobešla bez významné finanční pomoci NADACE AGEL, pozvání Emil Open a Marcela Konečného doprovázející osoby, táty a sportovce,

koordinátora, fundraisera Silvie Konečné, která je také pečující mámou.

Těšíme se na další ročníky nejen letních, ale i zimních her Emil Open a nové aktivní rodiny Jonášův spolek, z.s., které nás v následujících letech doprovodí na různé disciplíny.

Ozdravný pobyt Chorvatsko 2024 Setkání pečujících osob v galerii PLATO